TELEVIZORIŲ REMONTAS

Televizorius yra vienas svarbiausių kasdienėje veikloje naudojamų prietaisų, o aktyviai įgyvendinami novatoriški sumanymai žavi erdviniais bei išskirtinai ryškiais vaizdais. Deja, kaip ir visa elektroninė technika, televizoriai nėra ilgaamžiai. Jei norite džiaugtis kokybišku vaizdu, negalite laukti, kol prietaiso ekranas taps visiškai juodas – tokiu atveju remonto darbai gali kainuoti itin brangiai. Pasikalbėti su ilgametę darbo patirtį turinčiais meistrais reikėtų iškart po to, kai pastebėsite, kad suprastėjo transliuojamo vaizdo kokybė. Nepamirškite, kad laiku atliktas televizorių remontas maksimaliai pailgins prietaiso tarnavimo laiką.

UAB „Emtoservis“ teikia visas televizorių remonto paslaugas, be to, klientui pageidaujant, sugedęs prietaisas bus paimtas iš jūsų namų (nesvarbu, ar gyvenate didmiestyje ar mažame kaimelyje), o sutaisyta ir puikiai veikianti technika bus parvežta ir prijungta prie elektros lizdų. Kvalifikuoti ir ilgaamžę patirtį turintys meistrai tiksliai ir greitai nustatys gedimo priežastį ir atliks būtinus remonto darbus. Televizorių taisymas atliekamas montuojant originalias gamintojo detales, todėl visiems darbams suteikiama ilgalaikė garantija. Įmonė teikia ir DVD bei CD grotuvų, radijo aparatūros, muzikinių kolonėlių, stiprintuvų, muzikinių centrų, vaizdo kamerų, foto aparatų ir kitos elektroninės technikos remonto paslaugas, taiso vaizdo ir garso aparatūros nuotolinio valdymo pultus. UAB „Emtoservis“ rūpinasi savo klientų patogumu, todėl remonto paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje, o technikos taisymo laikotarpiu gyventojams suteikiama išskirtinė galimybė naudotis tai pačiai kategorijai priskirtais gaminiais.

Jei greitu metu planuojate pirkti naują televizorių, atkreipkite dėmesį į gamintojo nurodytą konkretaus prietaiso tarnavimo laiką, užrašytą pirkinio techniniame pase. Nurodytas terminas reiškia, kad prabėgus pažymėtam laikotarpiui, perpus sumažės ekrano šviesumas – kuo mažesnis šviesumas, tuo prastesnė transliuojamo vaizdo kokybė. Žinoma, pakeitus televizoriaus parametrus, šviesumą galima padidinti, deja, tai neigiamai veikia kitus vaizdo parametrus, pvz., dingsta natūralūs atspalviai. Jei norite, kad televizorius jus džiugintų ilgesnį laiką, visų pirma maksimaliai sumažinkite ekrano šviesumą ir spalvų kontrastą. Kai televizoriaus nežiūrite, prietaisą išjunkite, ypač po ilgo žiūrėjimo seanso. Beje, jei įsigijote plazminį televizorių, įsitikinkite, kad transliuojamas vaizdas yra rodomas per visą ekraną. Jei vaizdo neišdidinsite, po kurio laiko ekrane atsiras aiškiai matomos skirtingo tamsumo juostos.